Jak a kde ušetřit na nákupu firemních, pracovních, ale i sportovních oděvů?

adult-1867757_1280

Nakoupit levné, a přitom kvalitní oděvy pro volný čas anebo pro firmu nemusí být takový oříšek. Velkoobchody s oblečením se pyšní pestrou paletou triček, mikin, bund i čepic. Pokud byste rádi měli na tričkách logo firmy, nejlepší prodejci vám ho zajistí formou výšivky či potisku.

Oděvy nejen pro firmy

V pracovním mundúru chodíme jen v zaměstnání, ale doma volíme pohodlné leginy, tepláky, šortky. Není divu, právě v nich se člověk cítí komfortně. Velkoobchody s oblečením mají ve své nabídce sportovní modely pro ženy, muže a mládež. Ke každodennímu nošení jsou vhodné trička s dlouhým a krátkým rukávem, trendy pánské polokošile a celé soupravy. Klasická bavlněná trika v pestrobarevných provedeních oživí nudný outfit a sedí ke kalhotám, džínám i leginám. Nošení ponurých barev je passé! Dámské a pánské tepláky vyrobené z bavlny a polyesteru s širším pasem a stahovací tkaničkou zaručují pohodlné nošení.

Pracovní oblečení za hubičku

Zajistit svým zaměstnancům kvalitní pracovní oděvy je základ. Každý majitel firmy bude mít jistotu, že mu nebudou dělat jeho pracovníci ostudu ve vytahaném triku a starých kalhotách. Dámské a pánské košile různých barev upotřebí servírky, číšníci i recepční. Pakliže si necháte potisknout přední stranu logem firmy, dílo bude dokonalé. Obdobně můžete postupovat v případě zástěr. Mnoho lidé pracuje venku, a to za každého počasí. Když od zaměstnavatele obdrží pracovní kalhoty, bundy, vesty, kšiltovky a mikiny vyrobené z příjemného materiálu, odpadne jim starost shánět si další oděvy.

Kde nakoupit?

Pokud sháníte slušivé, a přitom komfortní produkty pro sebe či své zaměstnance, vsaďte na velkoobchody s oblečením – Xfer. Společnost funguje na českém trhu více než dvacet let, což zaručuje spokojenost v každém ohledu. Vybírat lze ze značek Xfer, Roly a CoFee.

Napsat komentář